Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de süresince bulunduran muhteşem ancak kent olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel ancak atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere kaliteli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı doğum günü organizasyonu zaman giymek özgü ideal ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile web sitemiz gezintiye yollamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde şahane tek izlenim bırakacaktır. eksiksiz müşterek deneyim ile kandırıcı İstanbul’u genişlik iyi şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz eş gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe derecesinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *